Geplaatst door op 1st juni 2023

In het afgelopen schaakseizoen werden naast de theorielessen voor het eerst sinds lange tijd een interne jeugdcompetitie gehouden. Senne Hulsebosch werd met groot puntenverschil jeugdkampioen schaken 2023. Een hele prestatie want de tegenstand was groot. Alle 14 jeugdschakers wilden winnen en speelden bijzonder geconcentreerd en gemotiveerd hun schaakpartij. Senne nam de wisselbeker, met zijn naam daarin gegraveerd, voor zijn rekening en ook nog een trofee die hij mag houden. Canberk Serbetli en Nick Nomen werden met maar 1 puntje verschil respectievelijk tweede en derde. Ook deze jeugdige schakers namen trots een schaaktrofee in ontvangst.

Het schaakseizoen 2022/2023 werd geheel in stijl afgesloten. Op de laatste dag waren ook de ouders, en overige familieleden uitgenodigd. Samen met hun kinderen mochten ze onder het genot van drankje en wat lekkers een uitdagende schaakquiz met hun naasten oplossen. De prijswinnaar was de jeugdige schaakster Melin Pölen Yildiz. De KNSB-schaaktrainers van SV Theothorne Wilma Dufrenne en Erdem Yildiz hebben wederom een geslaagd schaakseizoen achter de rug. De duo trainers gaven afgelopen jaar met passie de lessen. En, zijn dat vanaf september ook weer van plan.

Reacties

Wees de eerste die een reactie plaatst.

Plaats een reactie