Geplaatst door op 28th februari 2017

Het was een bijzondere schaakavond. Terwijl de tv-camera’s draaiden, werd het Opa en Oma Schaak – ook wel Familieschaak genoemd – geopend door initiatiefneemster en tevens enthousiast clublid Wilma met een verhaal over de loop van de stukken bij het schaakspel. Met een leuk spelletje werd de eerste kennismakingsavond afgesloten. Een opa met kleinkind, een vader met zoon en twee moeders met 4 kinderen waren aanwezig bij de start van deze proef. Op 14 maart wordt deze inleiding vervolgd met stap 1 van het Stappen Plan.

Reacties

  1. Henk B
    11th maart 2017

    Leave a Reply

    Tof!

  1. Opa en oma schaak slaat aan | Schaaksite - […] week al opnames maken. Op 5 april wordt het uitgezonden. Zie ook een nieuwsstukje op de website van Schaakvereniging…

Plaats een reactie