Ben je een liefhebber van (denk)spelletjes? Kom dan op schaakles. Je wordt er ook nog slimmer van. Hoe verstandig is dat?! Schaken is een heel leuk spel en veel makkelijker dan je denkt. Met onze lesmethode is schaken leren een eitje. Spelerderwijs en al gamend ontwikkel je je brein. Je kan al snel met anderen een partijtje spelen.

Wil je uitproberen of je schaken leuk vindt? Of kun je al schaken en wil je beter worden? Kom dan een paar avondjes gratis meedoen. Dat kan het hele schaakseizoen door.

Op elke dinsdagavond van 18.20 tot 19.30 uur geven Erdem en Wilma (KNSB schaaktrainer) schaakles aan de jeugd en aan (jong)volwassenen. De lesmethode is een combinatie van het KNSB stappensysteem en Chessity (online leerprogramma|).
(Jong)volwassenen kunnen ook een maand vrijblijvend meedoen met de seniorencompetitie op dinsdagavond van 19.45 tot 22.30 uur.